Sulm terrorist në Bruksel? Një person godet me hanxhar disa ushtarë

Publikuar tek: bota, më 22:11 25-08-2017 Sulm terrorist në Bruksel? Një person godet me hanxhar disa ushtarë

Një sulm i dyshuar si terrorist ka ndodhur sot në Bruksel.

Një person ka sulmuar me hanxhar ushtarët duke lënë të plagosur disa prej tyre.

Autori i sulmit është qëlluar menjëherë nga policia dhe ka gjetur vdekjen.

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një sulm terrorist.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brexit do të krijojë 80,000 vende të reja pune, mund të jetë mundësia juaj
Brexit do të krijojë 80,000 vende të reja pune, ja si të përfitoni »
Article Logic
Execution time: 0.012289047241211
array(1) { ["section"]=> string(72) "sulm-terrorist-ne-bruksel-nje-person-godet-me-hanxhar-disa-ushtare-90213" }