Sulm terrorist në Drejtorinë e Policisë në Turqi

Publikuar tek: bota, më 15:02 10-01-2017 Sulm terrorist në Drejtorinë e Policisë në Turqi foto ilustruese

Një tjetër sulm terrorist ka goditur sërish sot Turqinë ku një person ka tentuar të hyjë në Drejtorinë e Policisë në Gaziantep dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një polic.

‘CNN turk’ bën me dije se autori që kishte një bombë në trup ka mbetur i vrarë teksa tentonte të futej në rajon.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie, ndërkohë që në Turqi vijon puna për kapjen e terroristëve të tjerë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në këtë qytet të botës po bëhet nami nga moti i keq, përplasen zinxhir 100 makina (VIDEO)
Kamikazi hedh veten në erë përpara parlamentit, 21 të vdekur, 45 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.0093021392822266
array(1) { ["section"]=> string(54) "sulm-terrorist-ne-drejtorine-e-policise-ne-turqi-65130" }