Sulm TERRORIST në Gjermani? Makina hyn mes turmës, disa të vdekur, 30 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 16:11 07-04-2018 Sulm TERRORIST në Gjermani? Makina hyn mes turmës, disa të vdekur, 30 të plagosur Foto ilustruese

Një fugon është futur mes turmës në Gjermani duke lënë deri tani të vdekur tre persona dhe rreth 30 të plagosur.

Sipas mediave të huaja ngjarja ka ndodhur në Munster dhe dyshohet se mund të ketë qenë sulm terrorist.

Sakaq, mes të vdekurve dyshohet se është edhe i dyshuari për sulmin.

Screenshot_9.jpg

 

Screenshot_10.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011751890182495
array(1) { ["section"]=> string(85) "sulm-terrorist-ne-gjermani-makina-hyn-mes-turmes-disa-te-vdekur-30-te-plagosur-116053" }