Sulm terrorist në Spanjë, një burrë godet me thikë policët

Publikuar tek: bota, më 09:10 20-08-2018 Sulm terrorist në Spanjë, një burrë godet me thikë policët Ilustruese

Një sulm terrorist ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Spanjë.

 

Mediat e huaja bëjnë me dije se një person ka tentuar të sulmojë me thikë policët.

Si rrjedhojë efektivët e kanë qëlluar atë më pas për vdekje. Ngjarja ka ndodhur pranë një rajoni. Ndërsa policët janë shprehur se autori para sulmit kishte thirrur ‘Allahu Akbar’. 

 Gjë që e konfirmon se bëhet fjalë për një sulm terrorist.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011067152023315
array(1) { ["section"]=> string(64) "sulm-terrorist-ne-spanje-nje-burre-godet-me-thike-policet-131613" }