Sulmet ndaj Sorosit, Nano: E kanë kapur Meta dhe Berisha që nuk kanë degë, se i duket e mirë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:44 04-07-2019 Sulmet ndaj Sorosit, Nano: E kanë kapur Meta dhe Berisha që nuk kanë degë, se i duket e mirë

Analisti Mustafa Nano, i ftuar në ‘Opinion’ mbrëmjen e sotme ka dhënë mendimin e tij rreth ndikimit të multimiliarderit George Soros në Shqipëri.

Nano është shprehur se Sorosi është një degë, që e kanë kapur këta që nuk kanë degë.

Sipas Nanos, Metës dhe Berishës  iu duket degë e mirë, ndërsa Rama është tepër i lidhur me Sorosin.

‘Është një degë, që e kanë kapur këta që nuk kanë degë. Meta, Berisha, dhe iu duket degë e mirë. Fox Neës, televizioni amerikan anti-Soros i bëri jehonë deklaratave të Metës. Edi Rama është i lidhur me Sorosin. Tezën e Sorosit unë nuk e kam timen në ide. Besoj që i ka ikur ajo lloj simpatie për Edi Ramën’, tha Nano.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023849964141846
array(1) { ["section"]=> string(96) "sulmet-ndaj-sorosit-nano-e-kane-kapur-meta-dhe-berisha-qe-nuk-kane-dege-se-i-duket-e-mire-171170" }