Sulmet në Londër, familjet e emigrantëve shqiptarë në ankth, ende asnjë reagim zyrtar nga MPJ

Publikuar tek: aktualitet, më 06:51 04-06-2017 Sulmet në Londër, familjet e emigrantëve shqiptarë në ankth, ende asnjë reagim zyrtar nga MPJ

A ka shqiptarë të lënduar në mesin e viktimave apo të plagosurve në Londër, pas 3 sulmeve të njëpasnjëshme natën e mbrëmshme?

Kjo është pyetja që po mundon shumë nga familjet e emigrantëve shqiptarë, në kushtet kur ende Ministria e Punëve të Jashtme shqiptare nuk ka dhënë ende asnjë informacion zyrtar nëse mes të lënduarve ka shqiptar.

Ky fakt po ua shton ankthin familjarëve të cilët nuk komunikojnë dot me të të afërmit e tyre në Londër e qytete të tjera britanike. Në këto raste MPJ reagon menjëherë për një informacion të tillë, ndonëse ngjarja ka ndodhur mbrëmë vonë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ka diçka që të vret sytë në këto foto me të cilat krenohet ish-ministrja Nikolla
Tmerr këtë mëngjes në Fier, dy persona me maskë i vënë armën në kokë 63-vjeçarit dhe i marrin 10 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.012971162796021
array(1) { ["section"]=> string(97) "sulmet-ne-londer-familjet-e-emigranteve-shqiptare-ne-ankth-ende-asnje-reagim-zyrtar-nga-mpj-81123" }