Sulmet në Stamboll, Ambasada dhe Konsullata e Shqipërisë asnjë reagim apo numër kontakti

Publikuar tek: aktualitet, më 23:19 10-12-2016 Sulmet në Stamboll, Ambasada dhe Konsullata e Shqipërisë asnjë reagim apo numër kontakti

Stambolli është tronditur sërish nga disa sulme me bombë, ku deri më tani njoftohet për të paktën 20 të plagosur.

Shumë shqiptarë punojnë dhe studiojnë në Stamboll, por kjo nuk mjafton për Konsullatën tonë në këtë qytet apo Ambasadën në Ankara që të vendosin të paktën një numër në dispozicion për familjarët e atyre personave që jetojnë në qytetin më të madh turk ose nëse kanë sinjalizime për shtetas shqiptarë të plagosur.

Edhe në faqen e Ambasadorit Genti Gazheli nuk ka asnjë informacion.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trupi i pajetë nxirret nga lumi, identifikohet nga policia
Si i surprizoi të gjithë mbrëmë Olti Curri (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0082731246948242
array(1) { ["section"]=> string(93) "sulmet-ne-stamboll-ambasada-dhe-konsullata-e-shqiperise-asnje-reagim-apo-numer-kontakti-62270" }