Sulmi i gjelbër Parsons: Policia arreston personin e tretë që bombardoi tubat

Publikuar tek: bota, më 21:52 19-09-2017 Sulmi i gjelbër Parsons: Policia arreston personin e tretë që bombardoi tubat

Policia ka arrestuar personin e 3 në Uells në lidhje me sulmin e Parsons Green javën e kaluar ku mbetën 30 të plagosur.

25-vjeçari u arrestua në Newport pas Aktit terrorist, ndërsa 2 të tjerë u arrestuan gjatë fundjavës.

Një 18 vjeçar u arrestua të shtunën në Dover, pasi bleu një biletë tragetesh në Calais.

Një burrë 21 vjeçar u arrestua gjithashtu jashtë dyqanit të pulave ku punonte në Hounslow më vonë po atë mbrëmje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BE forcon masat kundër krimit kibernetik
Tërmeti tronditi Meksikën: Mbi 40 të vdekur dhe qindra të bllokuar në rrënoja »
Article Logic
Execution time: 0.012821912765503
array(1) { ["section"]=> string(82) "sulmi-i-gjelber-parsons-policia-arreston-personin-e-trete-qe-bombardoi-tubat-92955" }