SULMI i PAPRITUR ndaj ERNEST GJOKËS, FSHF merr një vendim për ndeshjen e rëndësishme

Publikuar tek: sport, më 12:23 23-02-2018 SULMI i PAPRITUR ndaj ERNEST GJOKËS, FSHF merr një vendim për ndeshjen e rëndësishme

Sulmi që iu bë dje ( e enjte) trajnerit të Vllaznisë, Ernest Gjoka ka tronditur futbollin shkodran.

Për këtë arsye klubi i Vllaznisë i kërkoi FSHF-së, shtyrjen e ndeshjes me Luftëtarin.

FSHF e ka marrë parasysh këtë kërkesë dhe ka vendosur që sfida Luftëtari- Vllaznia, nga dita shtunë që ishte të përcaktuar, të luhet ditën e diel. Ndeshja do të luhet ditën e diel në orën 14:00./ newsport.al

merr.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0043740272521973
array(1) { ["section"]=> string(90) "sulmi-i-papritur-ndaj-ernest-gjokes-fshf-merr-nje-vendim-per-ndeshjen-e-rendesishme-111191" }