Sulmi në KZAZ, Apeli liron 5 të arrestuarit në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 09:33 12-07-2019 Sulmi në KZAZ, Apeli liron 5 të arrestuarit në Shkodër

Gjykata e Apelit në Korçë ka liruar 5 nga të arrestuarit për sulmet në KZAZ-në nr. 3.

Mësohet se Apeli ka dhënë masën detyrim paraqitje për 5 persona, mes tyre edhe dy policë bashkiakë.

Gjykata vendosi detyrim paraqitje për shtetasit: Alfred Nikolli, Gentian Bytyçi, Adi Garuci, Aleks Ndoj dhe Orlando Thepi

Ndërsa ka hequr të gjitha akuzat ndaj shtetasit Çesk Toma, duke e konsideruar arrestimin të paligjshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017167091369629
array(1) { ["section"]=> string(60) "sulmi-ne-kzaz-apeli-liron-5-te-arrestuarit-ne-shkoder-171950" }