Sulmi në Las Vegas, iPhone i shpëton jetën një gruaje (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 13:22 04-10-2017 Sulmi në Las Vegas,  iPhone i shpëton jetën një gruaje (FOTO)

Një iPhone i ka shpëtuar jetën një gruaje në momentin kur ndodhi sulmi mbrëmjen e së shtunës në Las Vegas.

Gruja e cila nuk ka dashur të identifikohet është larguar menjëherë me taksi sapo ka ndodhur sulmi. Ndërkohë, shoferi ka deklaruar se gruaja i kishte treguar atij telefonin e saj të shkatërruar, pasi ishte goditur me plumb në pjesën e pasme të tii, shkruan DaliyMail, raporton newsbomb.al.

Nga fotoja telefoni duket i dëmtuar totalisht dh ende është e paqartë se si gruaja po e mbante atë në dorë. Gruaja ka shpëtuar fatmirësisht nga pumbi që mund të prekte atë dhe ka më pas goditur telefonin.

Sakaq, nga sulmi në Las Vegas, ku një burrë hapi zjarr nga kati i 32-të i një hoteli drejt turmës së njerëzve që po ndiqnin një kocert, mbetën 59 të vdekur dhe 527 të plagosur. 

4501766900000578-4946090-image-a-94_1507063652588.jpg

44F2726200000578-4944696-People_carry_an_injured_person_from_the_Route_91_Harvest_country-a-66_1507041252625.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jeta misterioze e gruas së Kim Jong, pse diktatori nuk do ta shfaqë në publik (FOTO)
Paralajmëron Putin: SHBA do të sulmojë Korenë e Veriut »
Article Logic
Execution time: 0.012941122055054
array(1) { ["section"]=> string(63) "sulmi-ne-las-vegas-iphone-i-shpeton-jeten-nje-gruaje-foto-94702" }