Sulmi terrorist në Barcelonë, qindra njerëz mblidhen në shëtitore të përlotur

Publikuar tek: bota, më 18:06 18-08-2017 Sulmi terrorist në Barcelonë, qindra njerëz mblidhen në shëtitore të përlotur

Nga sulmi terrorist që ndodhi mesditën e djeshme në Barcelonë, kanë mbetur 14 persona të vrarë dhe mbi 100 të plagosur.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në shëtitoren Las Ramblas, në të cilën sot janë mbledhur qindra njerëz, duke bërë një rreth të mbushur me lule në emër të viktimave. Të gjithë njerëzit që janë filmuar në shëtitore ishin me lot në sy, të tmerruar nga ngjarja e rëndë, e disa të pikëlluar nga humbja e njerëzve të dashur.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 1 muaj para zgjedhjeve në Gjermani, Erdogan shpall Merkelin “armike të Turqisë”
SHBA, Trump shkarkon strategun e Shtëpisë së Bardhë, Steve Bannon »
Article Logic
Execution time: 0.01524019241333
array(1) { ["section"]=> string(82) "sulmi-terrorist-ne-barcelone-qindra-njerez-mblidhen-ne-shetitore-te-perlotur-89505" }