Sulmi terrorist në Britani, si arriti mamaja e Ariana Grandes të shpëtojë nga vdekja mbi 10 fëmijë

Publikuar tek: bota, më 08:00 24-05-2017 Sulmi terrorist në Britani, si arriti mamaja e Ariana Grandes të shpëtojë nga vdekja mbi 10 fëmijë

Mamaja e Ariana Grandes është treguar vërtetë e shpejtë dhe e guximshme në momentin e sulmit terrorist në Manchester Arena në Britaninë e Madhe, dy netë më parë.  

Menjëherë pas shpërthimit të bombës, Joan Grande ka marrë në parapaskenë disa nga fansta e tmerruar, duke i shpëtuar nga vdekja.

Sipas TMZ Joan ishte ende e ulur në vendin e saj në rresht të parë kur një bombë shpërtheu në pjesën kryesore të Arenës pas shfaqjes. Ajo menjëherë iu erdhi në ndihmë fansave për të shpëtuar kë të mundte.

Mamaja e Ariana Grandes arriti të mbrojë mbi 10 fëmijë në prapaskenë duke u shpëtuar jetën atyre pak sekonda pasi filloi sulmi që vrau 22 persona dhe la të plagosur 119 të tjerë.

 arianamother.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmi terrorist në Manchester, ushtria “blindon” Britaninë e Madhe
Tragjedi në Mesdhe, mbytet anija me 500 refugjatë në bord »
Article Logic
Execution time: 0.011378049850464
array(1) { ["section"]=> string(103) "sulmi-terrorist-ne-britani-si-arriti-mamaja-e-ariana-grandes-te-shpetoje-nga-vdekja-mbi-10-femije-79760" }