Sulmi terrorist në Hollandë, dalin detaje të reja: Autori ka marrë peng disa persona në një apartament (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:26 18-03-2019 Sulmi terrorist në Hollandë, dalin detaje të reja: Autori ka marrë peng disa persona në një apartament (VIDEO)

Ditën e sotme, në orën 11:45 sipas mediave ndërkombëtare një burrë në Utrecht të Hollandës ka hapur zjarr ndaj pasagjerëve në një tren dhe ka plagosur 7 persona.

Sipas Daily Mail tashmë autori është i rrethuar nga policia vendase brenda një blloku apertamentesh ku ai mban peng disa persona edhe pse numri i saktë i tyre nuk bëhet ende me dije.

Policia e Hollandës ka thirur një negociator që të komunikojë me autorin.

Priten zhvillime, newsbomb.al do ju mbajë të informuar.

54132954_2100178616717204_2231194678017916928_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012921094894409
array(1) { ["section"]=> string(113) "sulmi-terrorist-ne-hollande-dalin-detaje-te-reja-autori-ka-marre-peng-disa-persona-ne-nje-apartament-video-156910" }