Sulmi terrorist në Izrael, dalin pamjet kur kamioni përplas turmën dhe shtyp 4 të rinj (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:42 08-01-2017 Sulmi terrorist në Izrael, dalin pamjet kur kamioni përplas turmën dhe shtyp 4 të rinj (Video)

Janë publikuar në internet pamjet e rënda të momentit kur një kamion përplas turmën e njerëzve që qëndrojnë pranë një autobusi në Izrael.

Sulmi u quajt terrorist dhe kishte si shënjestër forcat ushtarake izraelite. Një person goditi me kamion turmën e ushtarëve izraelitë ku mbetën të vrarë 4 prej tyre dhe u plagosën rreth 15 të tjerë. Viktimat janë të moshës rredh 20 vjeç, shkruan Newsbomb.al.

Pamje të rënda:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023775100708008
array(1) { ["section"]=> string(97) "sulmi-terrorist-ne-izrael-dalin-pamjet-kur-kamioni-perplas-turmen-dhe-shtyp-4-te-rinj-video-64939" }