Sulmi terrorist në Londër, ky është momenti kur një grua hidhet nga ura (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 08:48 23-03-2017

E përditshmja britanike “Daily Mail” publikoi një ditë pas sulmit terrorist momentin dramatik, kur një grua hidhet nga ura gjigande për t’i shpëtuar vdekjes.

Në video ajo duket teksa vrapon me shpejtësi dhe në një moment është hedhur në lumen Tamiz, për të shpëtuar nga gomat e makinës së drejtuar nga autori Abu Izzadeen.

Nga sulmi deri tani numërohen 5 viktima, bashkë me autorin, ndërsa rreth 40 persona të tjerë janë plagosur, pasi 42-vjeçari ka shkaktuar një kasaphanë në “Westminster Bridge”, duke shtypur me makinë kalimtarë të rastit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Heroi i ditës në Londër, mësoni ç’bën deputeti për të shpëtuar viktimat pas sulmit terrorist (FOTO)
Sulmi në Londër, arrestohen 7 person të dyshuar (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.02276611328125
array(1) { ["section"]=> string(82) "sulmi-terrorist-ne-londer-ky-eshte-momenti-kur-nje-grua-hidhet-nga-ura-video-72857" }