Sulmi terrorist në Turqi, policia ekzekuton autorin, banorët shpërthejnë në duartrokitje (VIDEO VIRALE)

Publikuar tek: bota, më 22:12 26-10-2020 Sulmi terrorist në Turqi, policia ekzekuton autorin, banorët shpërthejnë në duartrokitje (VIDEO VIRALE)

Një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale na vjen nga Turqia.  

Pak orë më parë (26 tetor 2020), në qytetin e Iskenderun, në provincën Hatay në Turqi, një sulm terrorist ndodhi në qendër të qytetit.

Nga shpërthimi i fortë u shkaktuar shumë deme materiale, ndërkohë që përgjegjës duket se ishin 2 të rinj, të cilët janë ekzekutuar për vdekje nga policia.

Akt që ka marrë duartrokitjet e banorëve të zonës, e cila është bërë virale tashmë në rrjetet sociale.   

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avionët rus sulmojnë grupin rebel në Siri, 80 viktima dhe 90 të plagosur
Ivanka del kundër babait, pozon me fletën e votimit dhe bën pyetjen e çuditshme »
Article Logic
Execution time: 0.01241397857666
array(1) { ["section"]=> string(106) "sulmi-terrorist-ne-turqi-policia-ekzekuton-autorin-banoret-shperthejne-ne-duartrokitje-video-virale-225280" }