Sulmi terrorist, turma vraponte e tmerruar por ky djalë me birrë në dorë befasoi të gjithë dhe u bë simbol i shpirtit të Londrës për një arsye të veçantë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:06 05-06-2017 Sulmi terrorist, turma vraponte e tmerruar por ky djalë me birrë në dorë befasoi të gjithë dhe u bë simbol i shpirtit të Londrës për një arsye të veçantë

Sulmi terrorist që ndodhi mbëmjen e së shtunës në Londër ka tronditur mbarë opinionin e gjerë.

Në prag të sulmit terrorist në kryeqytetin anglez një burrë është bërë simbol për shkak të elasticitetit të tij.

Gjatë kohës që të gjithë po vraponin duke bërtitur, një burrë iu bashkua masës së goditur nga paniku teksa po nxitonin të qëndronin larg skenës së terrorit. Ndërkohë që ai vraponte duket sikur perëndia nuk e lejoi derdhjen e birrës së tij.

Të gjithë dyshonin se ai kishte një dorë të çmuar, teksa u largua nga rreziku njerëzit e lavdëronin atë për gjakftohtësinë që tregoi, qetësinë që tregoi përballë terrorit dhe refuzimin për t'u varur nga frika.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093698501586914
array(1) { ["section"]=> string(158) "sulmi-terrorist-turma-vraponte-e-tmerruar-por-ky-djale-me-birre-ne-dore-befasoi-te-gjithe-dhe-u-be-simbol-i-shpirtit-te-londres-per-nje-arsye-te-vecante-81329" }