Sulmohet Jennifer Lopez (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:24 30-05-2015

Këngëtarja Jennifer Lopez është sulmuar nga  një klloun, i cili e ka gjuajtur me një grusht letrash shumëngjyrëshe.Pavarësisht goditjes J.Lo është larguar e qetë pa prishur terezinë.Kllouni quhet Richie the Barber dhe të njëjtin gjest e eka bërë edhe vjet me Khloe dhe Kourtney Kardashian. Dy motrat Kardashian ngritën padi kundër Richie. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028589963912964
array(1) { ["section"]=> string(35) "sulmohet-jennifer-lopez-video-12280" }