Sulmohet Kim Kardashian, dikush tenton t’i puthë byt*ën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 28-09-2016 Sulmohet Kim Kardashian, dikush tenton t’i puthë byt*ën (Video)

Kim Kardashian është “sulmuar” nga i njëjti person që një javë më parë sulmoi Gigi Hadid, por këtë herë jo duke e tërhequr atë.

Vitalii Sediuk i është sulur këngëtares këtë të mërkurë në Paris, duke i shpëtuar truprojave, dhe i ka dhënë një puthje në tulen e majtë. Ai u ndalua menjëherë nga bodigardët por është e paqartë nëse e kanë arrestuar më pas.

Vitalii është i njohur për bëmat e tij në tapetin e kuq dhe kjo nuk është hera e parë që kryen veprime ekstreme.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.071656942367554
array(1) { ["section"]=> string(66) "sulmohet-kim-kardashian-dikush-tenton-t-i-puthe-byt-en-video-54423" }