Sulmohet me acid grupi i turistëve në Marsejë

Publikuar tek: bota, më 16:39 17-09-2017 Sulmohet me acid grupi i turistëve në Marsejë

Të paktën katër turistë amerikanë janë sulmuar me acid në një stacion trenash në Marsejë të Francës.

Sipas mediave lokale, grupi i turistëve është sulmuar në momentin që do merrte trenin në stacionin Gare de Marseille-Saint-Charles.

Dyshohet se sulmi është kryer nga një grua rreth 40 vjeçe me probleme mendore dhe nuk është akt terorrist. Turistët janë dërguar në spital me djegie jo kritike për jetën. Ndërsa policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

wetf23w4hy345h4h4h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skenë horror, gjaku derdhet pa u ndalur poshtë rrugës së një shtëpie… (VIDEO)
Dy të rinjtë martohen me kontratë para gjykatësit, ajo që firmosin i ka “çmendur” të gjithë »
Article Logic
Execution time: 0.010495901107788
array(1) { ["section"]=> string(51) "sulmohet-me-acid-grupi-i-turisteve-ne-marseje-92673" }