Sulmohet nga fansat Anjeza Shahini për faktin që doli pa grim nuse, por ja si i përgjigjet ajo

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:13 15-09-2015 Sulmohet nga fansat Anjeza Shahini për faktin që doli pa grim nuse, por ja si i përgjigjet ajo

Këngëtarja Anjeza Shahini, më datë 7 shtator kurorëzoi në martesë lidhjen e saj të dashurisë me Paul Edward Conoly, në një ceremoni madhështore në Toskana.

Ajo që ra veçanërisht në sy ishte fakti që këngëtarja zgjodhi të dilte pa grim në ditën e saj të dasmës. Një gjë e rrallë kjo duke patur parasysh se sa shumë grimohen e ndryshojnë nuset ditën e dasmës. Por pavarësisht kësaj, Anjeza dukej e mrekullueshme!

Megjithatë, nuk u është dukur të gjithëve kështu. Një pjesë e fansave e kanë sulmuar e kritikuar për këtë fakt por këngëtarja nuk ka nguruar t’u përgjigjet.

“A ke perdorur tualet? Te kan dalur rrathet poshte syrit..nuk me pelqen si ke dalur nuse me fal qe po ta them por dhe fustani ncuk...“, i shkruan njëra prej tyre dhe ja përgjigjia që i kthen Anjeza: “Nuk munda të vija silikon poshtë syve e as të blija një fytyrë tjetër”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032052040100098
array(1) { ["section"]=> string(99) "sulmohet-nga-fansat-anjeza-shahini-per-faktin-qe-doli-pa-grim-nuse-por-ja-si-i-pergjigjet-ajo-20791" }