Sulmohet vajza që filmoi Shukri Xhelilin, i nxjerrin identitetin dhe i hapin “fanpage”

Publikuar tek: aktualitet, më 19:34 13-05-2016 Sulmohet vajza që filmoi Shukri Xhelilin, i nxjerrin identitetin dhe i hapin “fanpage”

Identiteti i vajzës që filmoi ish-kryetarin e Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili, nuk ka mundur të qëndrojë anonim, për shkak se disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një faqe në internet.

Faqja e hapur pak më parë në Facebook, mesa duket ka për qëllim poshtërrimin e saj pasi së bashku me fotot e saj janë postuar edhe disa fjalë ofenduese.

Në faqen me titull “100.000 Shqiptare te flliqim kur*en e politikaneve Anisa...” shkruhet “Anisa....Ku*va e politikanëve që e fiton punën me by*hë”.

13180844_10209170856drgdrg058026_748724801_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Do ta arrestonin gjatë intervistës, si iu zhduk Balili policisë
Rrëfimi rrënqethës i shqiptares që u përdhunua në Itali: Ata donin të më vrisnin »
Article Logic
Execution time: 0.013427972793579
array(1) { ["section"]=> string(89) "sulmohet-vajza-qe-filmoi-shukri-xhelilin-i-nxjerrin-identitetin-dhe-i-hapin-fanpage-40381" }