Sulmoi fizikisht forcat e policisë, arrestohet një grua në Mitrovicë

Publikuar tek: rajon, më 17:10 20-10-2019 Sulmoi fizikisht forcat e policisë, arrestohet një grua në Mitrovicë

Një grua nga Mitrovica është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht zyrtarët e policisë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë. 

Mësohet se një zyrtare policore ka pësuar lëndime trupore dhe i është drejtuar spitalit.

Ndërkohë policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit e dyshuara është arrestuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040241003036499
array(1) { ["section"]=> string(74) "sulmoi-fizikisht-forcat-e-policise-arrestohet-nje-grua-ne-mitrovice-182808" }