Sulmoi me thikë MEMELLIN, policia vë nën pranga agresorin (EMRI)

Publikuar tek: sport, më 12:53 22-03-2018 Sulmoi me thikë MEMELLIN, policia vë nën pranga agresorin (EMRI) Migen Memelli

Abdyl Çeku është autori i sulmit me thikë ndaj trajnerit të Tiranës U-17, Migen Memelli.

Tashmë bëhet e ditur që policia ka vënë nën pranga agresorin që goditi me grushte dhe kërcënoi me thikë teknikun bardheblu. Ai akuzohet për kanosje për shkak të detyrës dhe tashmë do të përgjigjet para drejtësisë për veprimin e tij. Autori i sulmit jeton në Tiranë dhe është 47-vjeç.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012936115264893
array(1) { ["section"]=> string(68) "sulmoi-me-thike-memellin-policia-ve-nen-pranga-agresorin-emri-114133" }