Super-bashkëpunimi i kësaj vere, Flori Mumajesi dhe Ledri Vula nisin xhirimet e klipit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:55 29-06-2016 Super-bashkëpunimi i kësaj vere, Flori Mumajesi dhe Ledri Vula nisin xhirimet e klipit

Kanë nisur xhirimet e klipit për këngën që do të publikohet së shpejti nga dyshja Flori Mumajesi dhe Ledri Vula.

Dy këngëtarët më në zë të momentit kanë bashkuar forcat për të sjellë atë që pritet të jetë hiti i kësaj vere.

Ky projekt për Flori vjen pas bashkëpunimit të suksesshëm me Besa Kokëdhimën me këngën “1 2 3” dhe Ledri pas “Hip-Hop” me Mc Kreshën dhe Lyrical Son.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018111944198608
array(1) { ["section"]=> string(91) "super-bashkepunimi-i-kesaj-vere-flori-mumajesi-dhe-ledri-vula-nisin-xhirimet-e-klipit-44985" }