'Super forma', Ronela Hajati ngre temperaturat, poston foton seksi me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 25-05-2020 'Super forma', Ronela Hajati ngre temperaturat, poston foton seksi me bikini Ronela Hajati

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Përveç këngëve të suksesshme që shpejt bëhen hite, ajo merr vëmendje edhe për fotot që poston në rrjete sociale.

Me një trup super seksi dhe pamje shumë 'cute', Ronela tërheq vëmendjen e mediave rozë si dhe fansave që mbeten me "gisht në gojë".

Së fundmi bukuroshja me sy vezullues, ka publikuar në Instagram një foto ku duket e mbështetur pas një strukture xhami, me pamje nga deti dhe me bikini seksi. Ronela duket tepër sensuale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010053873062134
array(1) { ["section"]=> string(79) "super-forma-ronela-hajati-ngre-temperaturat-poston-foton-seksi-me-bikini-207780" }