Super këngëtarja dhe kryeministri, ja çfarë i bashkon sot Era Istrefin dhe Edi Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:55 04-07-2017 Super këngëtarja dhe kryeministri, ja çfarë i bashkon sot Era Istrefin dhe Edi Ramën

Sot, këngëtarja Era Istrefi dhe kryeministri Edi Rama festojnë ditëlindjen.

Kryeministri Edi Rama ka mbushur plot 53 vjeç ndërsa Era Istrefi 23 vjeç, por pavarësisht viteve dhe pozicioneve komplet ndryshe që kanë, kjo ditë padyshim që është shumë e rëndësishme për secilin.

Si për këngëtaren që theu rekorde me muzikën e saj ashtu edhe për kryeministrin, urimet speciale nuk kanë munguar në këtë ditë të veçantë.

fdfgdfgdfgdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087418556213379
array(1) { ["section"]=> string(89) "super-kengetarja-dhe-kryeministri-ja-cfare-i-bashkon-sot-era-istrefin-dhe-edi-ramen-84995" }