SUPER-LAJM: Shërohen 15 pacientë të tjerë me koronavirus (Shifra totale)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:43 31-03-2020 SUPER-LAJM: Shërohen 15 pacientë të tjerë me koronavirus (Shifra totale) Mjeket e Spitalit Infektiv

Edhe 15 pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus janë shëruar ditën e sotme.

Lajmin e jep kryeministri Rama, i cili shkruan “LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT”, ndërsa këtë e konfirmon dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

“LAJM I MIRË Edhe 15 të shëruar sot nga COVID-19”, shkruan ministrja, ndërsa shton “Shkon në 67 numri i të shëruarve.”

Në vendin tonë janë konfirmuar pozitiv sipas përditësimit të sotëm të shifrave zyrtare nga Ministria, 243 persona, prej të cilëve 15 kanë humbur jetën dhe 67 janë shëruar, bashkë me shifrat e sotme.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093019008636475
array(1) { ["section"]=> string(76) "super-lajm-sherohen-15-paciente-te-tjere-me-koronavirus-shifra-totale-200855" }