Super-mami Klajda Gjosha, i bën të gjitha, kafe në “Bllok” dhe... (Fotot)

Publikuar tek: politike, më 13:49 04-10-2015 Super-mami Klajda Gjosha, i bën të gjitha, kafe në “Bllok” dhe... (Fotot)

Klajda Gjosha, përveçse një politikane e suksesshme është edhe nje mami tepër e shkathët.

Kjo duket qartë nga fotografitë e realizuara nga gazetarët e newsbomb.al teksa ministrja e Integrimit, pasi ka konsumuar një kafe me bashkëshortin në zonën e ish-Bllokut, është fotografuar teksa ecën drejt automjetit duke mbajtur me një dorë djalin e saj, dhe në dorën tjetër disa sende.

Por edhe bashkëshorti i vjen në ndihmë duke mbajtur çantat, e sikur të mos mjaftonin të gjitha këto, përkujdesje kërkon edhe qeni i veshur sipas modës me një T-shirt ngjyrë blu.

klajda2.jpg

kkkk345t.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089399814605713
array(1) { ["section"]=> string(70) "super-mami-klajda-gjosha-i-ben-te-gjitha-kafe-ne-bllok-dhe-fotot-22309" }