Supergoli i Alban Mehës në Bundesligë, foto dhe reagimet në rrjetet sociale

Publikuar tek: sport, më 20:24 15-02-2015 Supergoli i Alban Mehës në Bundesligë, foto dhe reagimet në rrjetet sociale Momenti kur Alban Meha shenon golin ne Bundeslingen gjermnae

Ka shkaktuar një valë vlerësimesh të shumta në rrjetet sociale një gol i sapondodhur i shqiptarit Alban Meha në Budensligën gjermane, në ndeshjen që u zhvillua pasdite mes Hanoverit dhe Paderbornit që përfundoi me rezultatin 1 me 2 në favor të Paderbornit. Goli i dytë u shënua nga shqiptari që luan edhe me kombëtaren e Shqipërisë dhe që ishte nga një goditje dënimi në një distancë shumë të largët. Shqiptarët kanë filluar të postojnë videot dhe mesazhet e para ndërkohë që edhe mediat gjermane flasin për supergolin e shqiptarit. Alban Meha (1986) njihet me nickname-in e tij Snajperedhe për shkak të bërjes së lojës interesante nga goditje si ajo e kësaj ndeshjeje. Ka lindur në Mitrovicë dhe gjatë kohës që luftës në Kosovë, familja e tij u largua për në Gjermani .

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095610618591309
array(1) { ["section"]=> string(79) "supergoli-i-alban-mehes-ne-bundeslige-foto-dhe-reagimet-ne-rrjetet-sociale-3430" }