Supermodeles së njohur 'nuk ja ndjen' për të ftohtin, del shëtitje me qenin me bikini (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:01 22-01-2017 Supermodeles së njohur 'nuk ja ndjen' për të ftohtin, del shëtitje me qenin me bikini (Foto)

Ndërkohë që shumica e Amerikës po ndiqte me vëmendjen më të madhe inaugurimin e presidentit Donald Trump, supermodelja Emily Ratajkowski ecte rrugëve të Manhattan e veshur me rrobabanjo.

Modelja 25 vjeçare është parë e veshur me rroba të brendshme ngjyrë të zezë dhe me çizme të po të njejtës ngjyrë shkruan 'Daily Mail'.

Pa dyshim modelja mori vëmendje të madhe nga kjo situatë, por ajo thjesht po bënte punën e vet, po xhironte për një reklamë.

Dhe kur ajo nuk ishte duke xhiruar, u pa e veshur me një pallto për t’i bërë ballë temperaturave të ftohta.

modele1.jpgmodele2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027154922485352
array(1) { ["section"]=> string(93) "supermodeles-se-njohur-nuk-ja-ndjen-per-te-ftohtin-del-shetitje-me-qenin-me-bikini-foto-66265" }