Supermodelja me famë botërore, një lutje për Nënë Terezën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:44 05-09-2016 Supermodelja me famë botërore, një lutje për Nënë Terezën

Engjëlli i “Victoria’s secret” Adriana Lima, njihet për fotot e saj të shumta me bikini.

 Dhe këtu s’ka asgjë për t’u habitur pasi fundja ajo është topmodele dhe kjo është puna e saj. Por një dedikim prekës për “Nënë Terezën”, ditën e shenjtërimit të saj, nuk është diçka që e pritej nga Adriana.

 Mesa duket brenda trupit të saj joshës fshihet një shpirt i butë, pasi ajo ka postuar një foto të Nënë Terezës në Instagram, ku shkruan: “E shenjta Tereza”. Më pas ka shtuar edhe disa lutje për të.

14215394_891286271001661_38705045_o.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094339847564697
array(1) { ["section"]=> string(62) "supermodelja-me-fame-boterore-nje-lutje-per-nene-terezen-51966" }