Superprovokuese këngëtarja shqiptare në rrugët e Gjenevës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:42 18-08-2017 Superprovokuese këngëtarja shqiptare në rrugët e Gjenevës (FOTO)

Këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi po shijon verën dhe ditët e pushimit në në një nga zonat më atraktive, në Gjenevë.

E veshur me një palë pantallona xhins të shkurtër, bluzë të zezë e thuajse transparente, Linda shfaqet mjaft provokuese majë takave rrugëve të Gjenevës.

Format e saj dhe trupi u palestruar bien në sy menjëherë, sidomos nga pozat e “nxehta” që ajo merr, teksa pozon në Instagram.

Linda përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision” me këngën “World”, por fatkeqësisht edhe këtë vit, vendi ynë nuk arriti ta prekë dot finalen e madhe.

 

linda1.jpg

linda2.jpg

Linda4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E dashura e ish-banorit të famshëm të “BB” i lë të gjithë gojëhapur
Fotini shtatzënë, çifti fitues i “Big Brother” në pritje të fëmijës së parë »
Article Logic
Execution time: 0.01190710067749
array(1) { ["section"]=> string(68) "superprovokuese-kengetarja-shqiptare-ne-rruget-e-gjeneves-foto-89450" }