Superseksi, këngëtarja shqiptare i çmend të gjithë në Instagram: M’u lut...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:27 22-02-2017 Superseksi, këngëtarja shqiptare i çmend të gjithë në Instagram: M’u lut...

Më seksi dhe më provokuese se asnjëherë më parë vjen këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërie Hadërgjonajt në këtë foto.

Tërësisht e lagur, me një bluzë të bardhë të ngritur provokueshëm dhe trupin e abronxuar, Anxhelina i ka çmendur të gjithë të Instagram.

“E rrëshkitshme, më fal, lutmu!” shkruan Hadërgjonaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032279014587402
array(1) { ["section"]=> string(76) "superseksi-kengetarja-shqiptare-i-cmend-te-gjithe-ne-instagram-m-u-lut-69539" }