Supersfida e ditës së sotme në Superligë, korçarët gati për t’i treguar vendin Laçit

Publikuar tek: sport, më 08:46 31-08-2018 Supersfida e ditës së sotme në Superligë, korçarët gati për t’i treguar vendin Laçit

Sot, në orën 19:45, Skënderbeu do të presë Laçin në Korçë.

Vendasit e drejtuar nga Orges Shehi do tentojnë të marrin një tjetër rezultat pozitiv pas dy fitoreve të para në dy javët e startit të kampionatit.

Kurbinasit nga ana tjetër kanë treguar se janë “kockë” e fortë dhe skuadër aspak e lehtë për tu mundur. Edhe pse kurbinasit luajnë në transfertë ditën e sotme, sërish mbetet për tu parë nëse të besuarit e Artan Mërgjyshit do bëjnë mrekullinë në Korçë sikurse ka ndodhur dhe herë të tjera apo do të lenë vendasit të gëzojnë, kjo mbetet për tu parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026535034179688
array(1) { ["section"]=> string(90) "supersfida-e-dites-se-sotme-ne-superlige-korcaret-gati-per-t-i-treguar-vendin-lacit-132725" }