Supertalenti shqiptar John Shahu mahnit me coverin e tij të parë në Australi (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 14:31 17-01-2016

Një tjetër talent në rradhët e shqiptarëve. Këtë herë bëhet fjalë për një 17 vjeçar me banim në Australi të quajtur John Shahu. Ai ka publikuar coverin e tij të parë “Buy you a drink” nga T-Pain.

Zbulimi është bërë në faqen e Olti Currit përmes një mesazhdërguesi që i shkruan kështu.

"Nje talent shqiptar 17 vjeçar nga Australia"
Inbox : Pershendetje Olti,
John Shahu eshte nje djale i ri 17 vjec nga Shqiperia dhe banon ne Brisbane Australia. Ai ka talent muziken dhe sapo ka nxjerre video coverin e tij te pare. Te lutem kerkoj ndihmen tuaj per ta promovuar kete talent dhe ne Shqiperi nepermjet faqes tuaj.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027624845504761
array(1) { ["section"]=> string(88) "supertalenti-shqiptar-john-shahu-mahnit-me-coverin-e-tij-te-pare-ne-australi-video-30230" }