SUPLEMENTET/ Kampioni i bodybuilding, nxjerr të ‘palarat’ e trupave muskolozë

Publikuar tek: sport, më 10:03 27-09-2018 SUPLEMENTET/ Kampioni i bodybuilding, nxjerr të ‘palarat’ e trupave muskolozë Arbër Xhemaili

Arbër Xhemaili është 34- vjeçari shqiptar i cili meret me sportin e bodybuilder.

 

I ftuar në emisionin Adrenalinë, Arbri rrëfeu më shumë mbi karrierën e tij, por jo vetëm, pasi ai nuk lë pa përmendur edhe detaje jashtë këtij sporti.

I pyetur nga prezantuesja e emisionit Ueda Kullakshi, nëse marrin suplementë bodybuilder-at, Arbëri habit me përgjigjen e tij tejet të sinqertë, duke nxjerr në pah çdo të “palarë” të këtij sporti.

Këto dhe shumë të reja të tjera rreth trrupave muskulozë, i zbuloni këtu: http://www.intv.al/kampioni-ne-bodybuilding-trregon-te-verteten-mbi-marrjen-e-suplementeve-video-73133

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025134086608887
array(1) { ["section"]=> string(80) "suplementet-kampioni-i-bodybuilding-nxjerr-te-palarat-e-trupave-muskoloze-135767" }