Supozohej të ruante lokalin në Borsh, roja kapet duke trafikuar drogë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:22 22-05-2017 Supozohej të ruante lokalin në Borsh, roja kapet duke trafikuar drogë

Një person ka rënë në prangat e policisë së Vlorës.

Erklejd Gjinaj, 28 vjeç, banues në Librazhd u kap me një sasi lënde narkotike e llojit kanabis sativa, e cila pas peshimit rezultoi kg e 400 gr.

Sipas policisë, 28-vjeçari punonte si roje në një lokal në fshatin Borsh, ndërsa u kap me lëndën narkotike, të cilën e mbante të fshehur në një çantë sportive ku brenda së cilës u gjetën 2 pako me material bimor të dyshuar si Cannabis Sattiva.

Policia ka arrestuar në flagrancë rojen e lokalit, si autorin e dyshuar për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parashikimi i motit, informohuni para se të dilni nga shtëpia
Vodhën 40 milion lekë në shtëpinë e biznesmenit fierak, arrestohet edhe autori i dytë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011666059494019
array(1) { ["section"]=> string(74) "supozohej-te-ruante-lokalin-ne-borsh-roja-kapet-duke-trafikuar-droge-79481" }