Surpriza 14 mijë dollarëshe, nipi i diktatorit i bën dhuratën luksoze bashkëshortes Rezarta Shkurta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:24 24-06-2019 Surpriza 14 mijë dollarëshe, nipi i diktatorit i bën dhuratën luksoze bashkëshortes Rezarta Shkurta

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, është e martuar me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin me të cilin ka edhe një vajzë që quhet Hera.

Disa muaj pas lirimit nga burgu të Hoxhës, duket se çifti ka vendosur të shijojë ditët e humbura larg njëri-tjetrit. Ata kanë udhëtuar në shumë vende të ndryshme të botës, ku herë pas here kanë publikuar foto edhe në Instagram.

Së fundmi, Ermali i ka bërë një dhuratë vërtetë speciale Rezartës, një set bizhuterisht të markës luksoze 'Cartier'. 'iconstyle.al' ka mësuar se një byzylyk i tillë kushton minimumi 10 mijë dollarë, dhe nuk është vetëm i florinjtë por ka dhe disa gurë diamantesh rreth e rrotull.

Unaza gjithashtu e të njëjtës markë është e artë dhe me diamante dhe kushton plot 3500 dollarë.

'Dhuratë nga bashkëshorti', shkruan Rezarta në postimin e saj në Instastory. Ndërkohë rasti për të cilin bashkëshorti ia ka dhuruar nuk dihet ende.

22.jpg11.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021344184875488
array(1) { ["section"]=> string(105) "surpriza-14-mije-dollareshe-nipi-i-diktatorit-i-ben-dhuraten-luksoze-bashkeshortes-rezarta-shkurta-169561" }