Surpriza! Besi dhe Xhensila sjellin bashkëpunimin e tyre të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:10 24-04-2019 Surpriza! Besi dhe Xhensila sjellin bashkëpunimin e tyre të parë

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet shqiptarë më të komentuar. Shpesh ata vihen në qendër të vëmendjes dhe po ashtu janë shumë të ndjekur në rrjetet sociale.

Prej disa muajsh ata po shijojnë prindërimin, pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre të parë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë, Ajka.

Mirëpo, duket se çifti ka surpriza për fansat. E ftuar së fundmi në 'Be Caffe', Xhensila zbuloi se mund të ketë një bashkëpunim mes saj dhe Besit.

"E kemi një plan, bashkëpunimi familjarisht. Besi është shërbeti", tha ajo.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim për të parë se çdo sjellë dyshja e njohur.

-640-0-5cbf81f39d010.jpg

-640-0-5cbf81ef41f5d.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023682117462158
array(1) { ["section"]=> string(70) "surpriza-besi-dhe-xhensila-sjellin-bashkepunimin-e-tyre-te-pare-161619" }