Surpriza e anëtarsimeve në Partinë Socialiste, ja “VIP”-at që iu bashkuan sot FRESSH (Foto)

Publikuar tek: politike, më 12:52 20-03-2016 Surpriza e anëtarsimeve në Partinë Socialiste, ja “VIP”-at që iu bashkuan sot FRESSH (Foto)

Ceremonisë së Partisë Socialiste për anëtarsimet e reja në Tiranë, që sot është quajtur “FRESSH Voice”, i janë bashkuar dy personazhë të njohur publik.

Në “Jurinë” e FRESSH, sot janë ukur përveç Elisa Spiropalit dhe Pandeli Majkos, edhe aktori i humorit Gazmend Paja e Arlinda Duda. Forumi Rinor Eurosocialist do të zhvillojë audicione në të gjithë vendin duke dëgjuar zërat e anëtarëve të rinj por edhe të vjetër. Aplikimet për këtë garë do të zhvillohen në faqen e FRESSH në internet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097720623016357
array(1) { ["section"]=> string(92) "surpriza-e-anetarsimeve-ne-partine-socialiste-ja-vip-at-qe-iu-bashkuan-sot-fressh-foto-35559" }