Surpriza e Gigi Hadid, performon me Backstreet Boys

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:14 23-02-2016

Modelja Gigi Hadid ka performuar së fundmi me grupin Backstreet Boys hitin e tyre “Larger then Life”, me të ftuar surprizë Nick Carter dhe AJ McLean të cilët edhe e kanë mbështetur Gigin gjatë performancës së saj. Veshja prej lëkure me të cilën ajo ka performuar nxjerr në pah linjat e saj perfekte.

20- vjeçarja ka qenë vetëm një vjeç kur  këngët e këtij grupi ishin mjaft të famshme. Shtatorin e kaluar ajo ka marrë pjesë në show-n Balmain H&M ku ka ndjekur live performancën dhe ka kënduar të gjitha tekstet e këngëve të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03122878074646
array(1) { ["section"]=> string(56) "surpriza-e-gigi-hadid-performon-me-backstreet-boys-33359" }