Surpriza! Fejohet këngëtari shqiptar, sapo shkëmbyen unazat me të dashurën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:21 19-02-2018 Surpriza! Fejohet këngëtari shqiptar, sapo shkëmbyen unazat me të dashurën (FOTO)

Ai është një nga këngëtarët më të komentuar në media,kjo për faktin e karakterit të tij kontrovers. Por kur bëhet fjalë për dashurinë, ai është padyshim një nga djemtë më romantikë që mund të keni parë ndonjëherë.

Është fjala këtu për reperin e njohur shqiptar Stresi. Ky i fundit sapo mori hapin më të rëndësishëm në jetë. Stresi është fejuar. Lajmin e bën të ditur vetë këngëtari me anë të një postimi në Instagram, ku shfaqen duke shkëmbyer unazat me të dashurë e tij Kejsi.

Historia e tj më Kejsin është një ndër më të diskutuarat në mediat rozë.  

“Ndjenjë shumë e veçantë s’mund ta përshkruaj s’kam fjalë”, shkruan reperi në përshkrimin e fotos.

Tashmë nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim dasmën e çiftit për të cilën këngëtari ka folur shpesh që do të jetë me shumë pak të ftuar, me miq dhe familjarë të tij.

stresisss.PNG

 download.jpg

screenshot-11_1506109937-1127045.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E PAPRITUR: Dua Lipa ironizon veshjen e Rita Orës në koncertin e Pavarësisë, ja çfarë poston (FOTO)
Larg veshjes zyrtare në Kuvend, deputeja ndez rrjetin me streçe dhe forma seksi (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.012109994888306
array(1) { ["section"]=> string(84) "surpriza-fejohet-kengetari-shqiptar-sapo-shkembyen-unazat-me-te-dashuren-foto-110768" }