Surpriza! Inva Mula për herë të parë si moderatore, ja në cilin televizion do të shfaqet (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:44 10-11-2017 Surpriza! Inva Mula për herë të parë si moderatore, ja në cilin televizion do të shfaqet (VIDEO)

Pas disa kohësh mungesë, sopranoja shqiptare me famë botërore Inva Mula do t’i rikthehet ekranit.

Sipas Anabel.al, Inva këtë herë do të rikthehet në Tv Klan me një emision mjaft të veçantë.

Ajo do të jetë pjesë e një formati, i cili i dedikohet vetëm talenteve të zhanrit klasik. Spektakli do të quhet “Virtuozët” dhe do të marrin pjesë fëmijë nën moshën 18 vjeç, të cilët do të konkurojnë në fusha të ndryshme: kanto, balet, instrumenta të ndryshme.  

20160702055049_art.jpg

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022783041000366
array(1) { ["section"]=> string(98) "surpriza-inva-mula-per-here-te-pare-si-moderatore-ja-ne-cilin-televizion-do-te-shfaqet-video-99085" }