Surpriza, ky është klubi i ri Wesli Sneijder

Publikuar tek: sport, më 22:35 05-01-2018 Surpriza, ky është klubi i ri Wesli Sneijder

Wesli Sneijder ishte vetëm para pak vitesh një nga mesfushorët më të mirë në botë, ku fitoi dhe Champions League me Inter në vitin 2010.

Por pas disa viteve në Turqi dhe Francete Nice, hollandezi duket se ka zgjedhur të mbyllë karrierën e tij. Dhe për ta bërë këtë gjë ka zgjedhur që të transferohet në kampionatin e Katarit.

Ish-numri i dhjetë i Interit është transferuar në Katar te klubit Al Gharafa.

Nuk bëhen të ditura detajet ekonomike të këtij transferimi, por besohet se nivelete  pagesës do të jenë shumë të larta, ashtu siç ndodh zakonisht në këto kampionate për futbollistë të njohur ndërkombëtarë. /© Newsbomb/

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089068412780762
array(1) { ["section"]=> string(50) "surpriza-ky-eshte-klubi-i-ri-wesli-sneijder-105586" }