Surpriza në emision, Erion Veliaj pritet nga tufa e gjelave të detit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:46 23-12-2017 Surpriza në emision, Erion Veliaj pritet nga tufa e gjelave të detit

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ishte i ftuar në emisionin “xing” në Tv Klan, ku ka folur për atmosferën e festave në kryeqytet.

Por ndryshe nga fillimet e tjera të këtij programi, Veliaj është pritur nga një tufe gjelash deti.

Tufa e gjelave shkaktoi të qeshura dhe një situatë gazmore ne studion e emisionit.

Ndërkohë Veliaj nga ana tjetër, u shpreh se gjelat në studio ishin të gjithë nga një fshat i Tiranës, Baldushku.

Ai i inkurajoi të gjithë që të blejnë gjela në Baldushk, duke e parë këtë gjë edhe si një ndihmë për fshatin dhe fermerët. 

Screenshot_36.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.072297096252441
array(1) { ["section"]=> string(74) "surpriza-ne-emision-erion-veliaj-pritet-nga-tufa-e-gjelave-te-detit-104168" }