Surpriza për Sadikun me rastin e ditëlindjes, futbollisti kërkon të mbajë fjalim, por ja si reagojnë shokët e ekipit (Video)

Publikuar tek: sport, më 21:27 27-05-2016

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku e ka festuar në Austri ditëlindjen e 25-të. Sigurisht që në këtë përvjetor, stafi dhe ekipi nuk mund të mos përgatisnin një surprizë për të.

Pasi ka mbërritur torta në sallën ku ndodheshin lojtarët, Sadiku është ngritur për të mbajtur një fjalim të shkurtër, për të falenderuar të pranishmit për surprizën, megjithatë futbollisti nuk i ka shpëtuar këtij momenti pa “ngacmimet” e shokëve të ekipit.

Në çdo fjalë që thoshte Sadiku, nga tavolina vinin drejt tij thirrje euforike dhe batuta. Gjatë fjalës së tij, ai tha se shpreson që Shqipëria të kalojë grupin në Euro 2016.

13322075_968962269869669_8504159486896744090_n.jpg

13238958_968962273203002_7613605688381271984_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009091854095459
array(1) { ["section"]=> string(126) "surpriza-per-sadikun-me-rastin-e-ditelindjes-futbollisti-kerkon-te-mbaje-fjalim-por-ja-si-reagojne-shoket-e-ekipit-video-41684" }