Surprizohet Ledri Vula këtë mëngjes nga një “dhuratë” tepër e veçantë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:35 29-11-2016 Surprizohet Ledri Vula këtë mëngjes nga një “dhuratë” tepër e veçantë (FOTO)

Këngëtari Ledri Vula është zgjuar i surprizuar këtë mëngjes. Ka mjaftuar të hedhë sytë nga dritarja për të parë borën që ka mbuluar të gjithë vendin për t’u ndjerë i emocionuar.

Kjo duket dhe nga emoji me zemra që ka vënë në foto. Qyteti nën dëborë e ka bërë Ledrin të nisë ditën për së mbari.

 auto_le1480422390_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2623507976532
array(1) { ["section"]=> string(78) "surprizohet-ledri-vula-kete-mengjes-nga-nje-dhurate-teper-e-vecante-foto-61036" }