Surprizohet Lionel Messi! Merr dhuratën me vlerë marramendëse

Publikuar tek: sport, më 22:34 27-03-2019 Surprizohet Lionel Messi! Merr dhuratën me vlerë marramendëse

Ylli i Barcelonës Lionel Messi ka marrë një dhuratë të veçantë dhe me një vlerë marramendëse.

Një iPhone XS të larë në flori 24-karat nga iDesign Gold, i cili kushton plot 4 mijë Euro është surpriza e rezervuar për Messin.

Në të është i gdhendur numri 10 i fanellës së tij, emri i bashkëshortes dhe i fëmijëve. Sigurisht nuk do të mungojnë as logot e Barcelonës dhe Argjentinës.

Kjo është një lloj publiciteti për firmën që prodhon telefonin, pasi me një shumë të tillë, vetëm persona me llogari si futbollisti mund ta blejnë.

15536049077534-933x445.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029982089996338
array(1) { ["section"]=> string(67) "surprizohet-lionel-messi-merr-dhuraten-me-vlere-marramendese-158177" }